Siófok  29.3  •  4.2 kn       

Keszthely  30.9  •  5 kn       

Balatonfüred  28.9  •  3 kn       

Balatonboglár  31.1  •  3.2 kn       

Orfű  30  •  4 kn       

Velencei-tó  31.8  •  6.4 kn       

Tiszafüred  31.1  •  11.5 kn       

Mályi-tó  31.5  •  9.6 kn       

2021. július 29., csütörtök

Események  – Verseny (2020)

Dátum Helyszín Esemény Kategória
július
2020.07.04–05. Földvári Regatták II. - ELMARAD Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.07.04. Horváth Boldizsár Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.07.04–05. Kenesei Szezonnyitó One Desing Trophy 2020. I. forduló Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2020.07.04. Szombati Sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.07.06–08. Csoki Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.07.08–12. Kalóz Országos Bajnokság Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2020.07.09–12. RS Aero, RS 500 Hungarian International Regatta Tihany, RS Sailing Center Verseny
Verseny Tihany, RS Sailing Center
2020.07.09–12. RS Feva Eurocup 2020 Tihany, RS Sailing Center Verseny
Verseny Tihany, RS Sailing Center
2020.07.09–12. RS Feva Országos Bajnokság Tihany, RS Sailing Center Verseny
Verseny Tihany, RS Sailing Center
2020.07.11–12. Keszthely-Kenese Szóló Keszthely-Balatonkenese Verseny
Verseny Keszthely-Balatonkenese
2020.07.11. XII. Rudi Trans 4kezes WEST Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2020.07.13–14. 11. Hungária Yacht Club Kupa - Nádas Kupa 2. forduló Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.07.16–19. Asso99 Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.07.17–19. Johan Anker Kupa - Dragon flottabajnokság Csopak Verseny
Verseny Csopak
2020.07.18–19. Klasszikus Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2020.07.18–19. Lájer Admirális Elmékverseny 2020 Katamarán SE Bázis Balatonalmádi Verseny
Verseny Katamarán SE Bázis Balatonalmádi
2020.07.18–19. Piarista Kupa Balatonberény Verseny
Verseny Balatonberény
2020.07.18–20. THE Olympic Regatta Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2020.07.24–26. 4Ladies Cup - Hungary Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.07.24–26. 60. Fertő Bajnokság Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2020.07.25–26. Honlap.hu Kupa Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2020.07.25. Rizling Kupa Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2020.07.25–26. Subaru EGIS KUPA Lám Dezső Emlékverseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2020.07.29. 13. Kékpántlika Raiffeisen Nagydíj Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.07.30–08.01. 52. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
augusztus
2020.08.01–02. III.PÖFF Trophy Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis Verseny
Verseny Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis
2020.08.01. Szombati Sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.08.02–05. Kereked Ifjúsági Kupa - EUROSAF 420 Event Csopak Verseny
Verseny Csopak
2020.08.06–09. MVSZ Nagyhajós Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.08.07–10. Földvári Regatták III. Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.08.07–09. Tisza-tó Sail Optimist Regatta - Nádas Kupa 3. forduló Sarud Verseny
Verseny Sarud
2020.08.08. Timu Emlékverseny Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2020.08.10–11. 420 Csapatbajnokság Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2020.08.12–14. Balatoni Yacht Club Laser Ranglistaverseny Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2020.08.13–16. 2020. évi Rooster Nyílt Melges 24 Országos Bajnokság Balatonfüredi Yacht Club Verseny
Verseny Balatonfüredi Yacht Club
2020.08.13–16. ROOSTER-Monautix 2020 MELGES 24 ESS1 Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.08.15–16. IV.PÖFF Trophy Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis Verseny
Verseny Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis
2020.08.15–16. Justitia Kupa Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2020.08.15–16. Limitless Füred Kupa ODT Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.08.15–16. MET Klasszikus Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.08.15–16. NAU370RUN TROPHY III. OB TRAINING Siófok Siófok előtti vízterület Verseny
Verseny Siófok előtti vízterület
2020.08.15–18. O'pen Skiff Országos Bajnokság Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2020.08.15–16. Svert Kupa ifjúsági túraverseny Zamárdi Verseny
Verseny Zamárdi
2020.08.15–16. Svert Kupa Zamárdi Dell túraverseny Zamárdi Verseny
Verseny Zamárdi
2020.08.15–16. Svert Kupa Zamárdi pályaverseny Zamárdi Verseny
Verseny Zamárdi
2020.08.18–21. Almádi Kupa 30-as cirkálók Balatonalmádi Verseny
Verseny Balatonalmádi
2020.08.19–20. Szent István Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2020.08.21–22. Agrolog Kupa Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.08.21–23. Artesz Kupa Finn Felnőtt, Kalóz Felnőtt és Junior, valamint 420 Junior Flottabajnokág Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2020.08.21. Tihany-kör Tihany Verseny
Verseny Tihany
2020.08.22–26. Optimist Országos Bajnokság Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2020.08.22. Tabu Kupa - Bujtor István Emlékverseny Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2020.08.22. V. Lelle Kupa - ELMARAD Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2020.08.23. Alkotmány Kupa Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2020.08.27–30. MONAUTIX 8mOD, J/24 és Sudár Regatta Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.08.27–30. NAU330 Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.08.27–30. Összevont Cirkáló Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.08.28–30. Compass Vitorlás Napok Orfű Verseny
Verseny Orfű
2020.08.29–30. V.PÖFF Kupa Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis Verseny
Verseny Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis
szeptember
2020.09.02–06. NAU 370 RUN Országos Bajnokság 2020 Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.09.03–06. 470 Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.09.03–06. Cruiser Class Országos Bajnokság Balatonszemes Verseny
Verseny Balatonszemes
2020.09.04–06. FD, Star, Katamarán Flottabajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.09.05–06. Junior Balaton Kupa Sorozat - Must Kupa Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2020.09.05–06. Király Ferenc Emlékverseny Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2020.09.05–06. MVM Süllő Kupa - Nádas Kupa 4. forduló Balatonfüred, MVM Verseny
Verseny Balatonfüred, MVM
2020.09.05. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.09.05–06. XIII. Építész Regatta Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2020.09.10–13. 70-es Országos Bajnokság Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2020.09.10–13. Dolfin Országos Bajnokság Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2020.09.10–13. ROOSTER-Monautix Laser és 420 Nyílt Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.09.11. Ingatlan Regatta Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2020.09.11–13. ROOSTER-Monautix 29er Grand Prix Balatonfüredi Yacht Club Verseny
Verseny Balatonfüredi Yacht Club
2020.09.12–16. 30-as Cirkáló, Európa 30-as és Elliott 770 Országos Bajnokság Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2020.09.12. Beszédes József Emlékverseny Balatonfüred-Siófok Verseny
Verseny Balatonfüred-Siófok
2020.09.12. Europ Assistance Gépjármű Regatta 2020. Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2020.09.12. Mályi tó Bajnokság Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2020.09.17–21. Finn Dingi Országos Bajnokság Révfülöp Verseny
Verseny Révfülöp
2020.09.17–20. VII. VIAPAN Bavaria 32 Nagyhajós Országos Bajnokság Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2020.09.18–19. 49.VVT Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2020.09.18. 49.VVT Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2020.09.18. Építők Vitorlás Kupája Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.09.19–20. Nádas Kupa _ Vadliba Kupa 5. forduló Agárd Verseny
Verseny Agárd
2020.09.19. Félszigetkerülő Széchenyi István Emlékverseny BDO Nagydíj Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.09.19–20. Fonyód Kupa Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2020.09.19–20. Generali Biztosítási és Bankár Kupa Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2020.09.19. Gentlemen's Race Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.09.19–20. II. O'Pen Skiff Öreg-tó Kupa Tata, Öreg-tó Verseny
Verseny Tata, Öreg-tó
2020.09.19–26. Seapromo Regatta Horvátország, Adria, Pirovac Verseny
Verseny Horvátország, Adria, Pirovac
2020.09.19–20. V.PÖFF Trophy Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis Verseny
Verseny Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis
2020.09.24–27. 29er EuroCup és Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.09.26–27. Egyszemélyes Balatonkerülő Nagydíj Csopak Verseny
Verseny Csopak
2020.09.26–27. Évadzáró Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2020.09.26–27. J24 / Melges 24 Flottabajnokság Balatonfüred, Koloska-kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred, Koloska-kikötő
2020.09.26–27. Optimist Csapatbajnokság Agárd Verseny
Verseny Agárd
2020.09.26–27. Őszi Pünkösdi Regatta Balatonföldvár-Keszthely Verseny
Verseny Balatonföldvár-Keszthely
október
2020.10.01–04. Dragon és Folkboat Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2020.10.03–04. Építők Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2020.10.03–04. NAU370RUN TROPHY VI. Last Time - ELMARAD Badacsony Verseny
Verseny Badacsony
2020.10.03–04. Orfűi Évadzáró Orfű Verseny
Verseny Orfű
2020.10.03. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.10.03–04. Unitef Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2020.10.03–04. VI.PÖFF Trophy Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis Verseny
Verseny Balatonudvari-Fövenyes - PÖFF SE Bázis
2020.10.08–11. O'pen Skiff Európa-bajnokság - Elmarad Balatonmáriafürdő Verseny
Verseny Balatonmáriafürdő
2020.10.09–11. Ada-Bau Kupa 2020 Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2020.10.10. Keszthelyi József Attila Vitorlás SE Évadzáró - ELMARAD Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2020.10.10–11. Pákozdi Csata Emlékverseny Agárd Verseny
Verseny Agárd
2020.10.10. XIII. Rudi Trans 4kezes EAST Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2020.10.17–18. Laurel Kupa +50 Agárd Verseny
Verseny Agárd
2020.10.17–18. Nád Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2020.10.17. Őszi Regatta Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2020.10.17. Siófoki Vitorlás Évadzáró - ELMARAD Siófok Verseny
Verseny Siófok
2020.10.24–25. Hungarian IOM Open Orfű Verseny
Verseny Orfű
2020.10.24. Last Minute Regatta Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
november
2020.11.07. XIV. Dér Kupa Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
december
2020.12.05. V. Mikulás Regatta - ELMARAD Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2020.12.31. VIII. Szilveszteri Regatta - ELMARAD Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub