Siófok  2.2  •  7 kn       

Keszthely   •  4 kn       

Balatonfüred  2.2  •  7 kn       

Balatonboglár  2.1  •  4 kn       

Orfű  -0.6  •  13.2 kn       

Velencei-tó  2.2  •  16.4 kn       

Tiszafüred  2.4  •  8 kn       

Mályi-tó  0.6  •  12.9 kn       

2021. január 25., hétfő

Események  – Verseny (2017)

Dátum Helyszín Esemény Kategória
január
2017.01.02–07.01. Fehérszalag Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
március
2017.04.01–02. Alba Régia Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
április
2017.04.08–09. Silwell Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.04.22–23. VVSI Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.04.22–23. F.W. Raiffeisen Ifjúsági verseny Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.04.29–05.01. HYC Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.04.29–05.01. Kereked Ifjúsági Ranglista Verseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2017.04.30–05.01. KJAVSE Évadnyitó Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
május
2017.05.05–07. Burgman - Atom Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.05.06. Szombati Sorozat I. Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.05.06. Tolnay Kálmán Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.05.06–07. Velencei Tavi Évadnyitó Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.05.06–07. Kenesei Szezonnyitó OD Trophy Balatomkenese Verseny
Verseny Balatomkenese
2017.05.12–14. Majtényi Zsombor Emlékverseny Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.05.13. Balatoni Nagyhajós Évadnyitó Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.05.13. VI. Rudi Trans Négykezes Balatonlelle Verseny
Verseny Balatonlelle
2017.05.18–21. 18 lábas Skiff Európa GP Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.05.20–21. Hungest Hotel Palota Deboti Vitorlás Napok Hámori tó Verseny
Verseny Hámori tó
2017.05.20–21. Dr. Molnár Adorján Emlékverseny Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2017.05.20–21. Fertő Tavi Évadnyitó - Battelheim Kupa Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2017.05.20–21. 50. Mihálkovics Emlékverseny Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.05.25–28. D-One Gold Cup Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.05.25–28. Németh István Emlékverseny - Dragon Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.05.27–28. MET Kupa Nagyhajós verseny Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.05.27. Fonyódi Májusi Regatta Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2017.05.27. Építész Regatta Balatonlelle Verseny
Verseny Balatonlelle
2017.05.27–28. Bahart Regatta Badacsony Badacsony Verseny
Verseny Badacsony
2017.05.27. Idénynyitó Nagyhajós Verseny Gyenesdiás Verseny
Verseny Gyenesdiás
2017.05.27–28. Eurowind Kupa Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
június
2017.06.03–05. Pünkösdi Regatta Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.06.03. Szombati Sorozat II. Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.06.03–05. Dolesh Iván Emlékverseny Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.06.03. Laguna Yacht Club Kupa I. Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2017.06.03–04. Honlap.hu Kupa Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2017.06.04. Siófoki Vitorlás Évadnyitó Siófok Verseny
Verseny Siófok
2017.06.05–09. Finn Masters Európa Kupa Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.06.10–11. Orvos Gyógyszerész Kupa Balatonlelle Verseny
Verseny Balatonlelle
2017.06.10–11. Kereked OD Trophy Csopak Verseny
Verseny Csopak
2017.06.10–11. Nemzeti Regatta Siófok Verseny
Verseny Siófok
2017.06.16–18. Csoki Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.06.17. Eszterházy Regatta Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2017.06.17–19. Laser Flottabajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.06.17. Laguna Yacht Club Kupa II. Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2017.06.17–18. Soltész Paks Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.06.17–18. Sirály Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.06.17–18. Regina Regatta Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2017.06.17–18. BAHART Regatta Alsóörs / Balatonföldvár Verseny
Verseny Alsóörs / Balatonföldvár
2017.06.17. Tramontana Sennenbogen Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.06.18–19. Nacra Kupa Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2017.06.18. Hamisszalag Siófok Verseny
Verseny Siófok
2017.06.22–25. Velencei Tavi Vitorláshét Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.06.24. Kenese - Keszthely szólóverseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2017.06.24–25. Ripka László Emlékverseny Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.06.24–25. XII. OTP Privat Banking Ügyvéd Kupa és Volvo Nagydíj Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.06.24–25. F.W. Raiffeisen OD Trophy Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.06.26–27. Laurel Kupa Arárd Verseny
Verseny Arárd
2017.07.01–02. Megye Bajnokság Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2017.07.01. Szombati Sorozat III. Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
július
2017.07.02. Horváth Boldizsár Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.07.05. Kékpántlika Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.07.06–08. Kékszalag Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.07.14–16. Dechatlon Kupa Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2017.07.15–16. Kelet Nyugat Rekordverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.07.15–17. THE Olimpic Regatta Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.07.22. IV. Balaton Típusú hajók versenye Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.07.22–23. BAHART Regatta Balatonlelle Balatonlelle Verseny
Verseny Balatonlelle
2017.07.22–23. Lájer Admirális Emlékverseny Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2017.07.22–23. Széchenyi Regatta Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2017.07.22–23. EGIS Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2017.07.22–23. Fejér Megye Bajnokság Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.07.24–30. Kalóz Magyar Bajnokság Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2017.07.27–30. Asso99 Magyar Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.07.29. Rizling Kupa Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2017.07.29–30. Optimist Csapatbajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.07.29–30. Kereked Klasszikus Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2017.07.29–30. High Tech Regatta Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2017.08.01–03. Spartacus Ifjúsági Regatta Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
augusztus
2017.08.05–06. Kereked Újonc Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2017.08.05–06. Fertő-bajnokság - Schranz Mátyás Emlékverseny Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2017.08.05–06. Beszédes József Emlékverseny Balatonfüred - Siófok Verseny
Verseny Balatonfüred - Siófok
2017.08.05–06. 37. Csillagtúra Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.05. Szombati Sorozat IV. Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.08.11–13. Laser Pico és RS Feva Flottabajnokság Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2017.08.12–13. Expert Holidays - FPS Regatta Hejőkeresztúr, Hejőkeresztúri-tó Verseny
Verseny Hejőkeresztúr, Hejőkeresztúri-tó
2017.08.12. Timu Emlékverseny Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.08.12–13. Bahart Regatta IV. Szigliget Verseny
Verseny Szigliget
2017.08.12–13. Füred Kupa OD verseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.12–13. Tecon Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.12. Novofer Kupa - Négykezes Verseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2017.08.12–13. Spartacus Regatta Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.08.17–20. 50-es cirkáló Flottabajnokság Siófok Verseny
Verseny Siófok
2017.08.17–20. MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság I Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.18–27. Finn Silver Cup Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.19. Sorompó Regatta Fonyód Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2017.08.19–20. ARTESZ Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.19. Tihany-kör Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.08.19–23. 22-es binneyolle EB Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.19–20. Justitia Kupa Mályi-tó Verseny
Verseny Mályi-tó
2017.08.19–20. Agrolog Kupa Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.08.19–20. Szent István Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.08.20. Alkotmány Kupa-Tabu Kupa Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2017.08.21–25. Be Light! Optimist Magyar Bajnokság Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.08.24–27. J24-Melges24 Magyar Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.24–27. Összevont Cirkáló Flottabajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.08.25–27. Compass Vitorlás Napok Orfű Verseny
Verseny Orfű
2017.08.28–31. Laser Magyar Bajnokság Tihany Verseny
Verseny Tihany
2017.08.31–09.03. MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság II Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.09.01. Építők Vitorlás Kupája Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.09.01–10. Finn Gold Cup Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
szeptember
2017.09.02. Szombati Sorozat V. Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.09.02–03. Király Ferenc Emlékverseny Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2017.09.04–09. Raceboard Európa-bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.09.07–10. Dolfin Magyar Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.09.08–10. LASER EC - BYC Kupa Balatonfüredi Yacht Club Verseny
Verseny Balatonfüredi Yacht Club
2017.09.09. Gyeneskupa Nagyhajós verseny Gyenesdiás Verseny
Verseny Gyenesdiás
2017.09.09–10. Bahart Regatta V. Balatonboglár Verseny
Verseny Balatonboglár
2017.09.09. Gentleman's Race Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.09.14–17. Csillaghajó, Repülő Hollandi Magyar Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.09.16. Félsziget kerülő Széchenyi István Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.09.21. Siófoki Vitorlás Évadzáró Siófok Verseny
Verseny Siófok
2017.09.21–24. 29-er Magyar Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.09.21–24. IV. Bavaria 32 Országos Bajnokság Balatonlelle Verseny
Verseny Balatonlelle
2017.09.21–24. 46. Villamosenergia-ipari Vitorlás Találkozó Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.09.21–25. Finn Magyar Bajnokság Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.09.23–24. Justitia Évadzáró Mályi-tó Verseny
Verseny Mályi-tó
2017.09.23–24. Szüreti Regatta Alsóörs - Badacsony Verseny
Verseny Alsóörs - Badacsony
2017.09.23. KJAVSE Évadzáró Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.09.24–10.01. J24 Európa Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.09.30–10.01. Unitef Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2017.09.30–10.01. Pákozdi Csata Emlékverseny Agárd Verseny
Verseny Agárd
október
2017.10.06–08. Specialized Kupa Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2017.10.06–08. MOL TBS Nagydíj Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2017.10.07–08. Pempő Kupa Siófok Verseny
Verseny Siófok
2017.10.07–08. Építők Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2017.10.07. Szombati Sorozat VI. Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.10.07. Fertő tavi Évadzáró Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2017.10.14. VII. Rudi Trans 4kezes EAST Balatonlelle Verseny
Verseny Balatonlelle
2017.10.21. Őszi Regatta Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2017.10.21. Last Minute Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2017.10.21–22. III. Hungarian IOM Open Orfű Verseny
Verseny Orfű
2017.10.21–22. Egyszemélyes Osztályok Évadzáró Versenye Agárd Verseny
Verseny Agárd
november
2017.11.04. XI. El-Yacht Dér Kupa Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese