Siófok  13.3  •  5.2 kn       

Keszthely  12  •  5 kn       

Balatonfüred  13.3  •  5.2 kn       

Balatonboglár  12.7  •  5 kn       

Orfű  15  •  5 kn       

Velencei-tó  11.7  •  4.1 kn       

Tiszafüred  11.8  •  2 kn       

Mályi-tó  9.5  •  4.6 kn       

2021. április 21., szerda

Események  – Verseny (2009)

Dátum Helyszín Esemény Kategória
március
2009.03.14. E és IOM edzés Orfű Verseny
Verseny Orfű
április
2009.04.03–05. Bajnokok Bajnoksága Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2009.04.05–13. I. Tavaszi Regatta Biograd Verseny
Verseny Biograd
2009.04.24–26. Charterek Bajnoksága (tavaszi forduló) Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.04.25–26. Kenesei szezonnyitó és Tavaszi Regatta (OD Trophy I.) Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
május
2009.05.09. II. Harmat Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.05.15–17. II. Graphisoft Építész Regatta Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.05.16. Balatoni évadnyitó Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.05.16. Évadnyitó Kormorán Kupa Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2009.05.23–24. Mihálkovics Emlékverseny Tihany Verseny
Verseny Tihany
2009.05.23–24. Kereked OD Kupa (OD Trophy II.) Csopak Verseny
Verseny Csopak
2009.05.23. B31-esek találkozója Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.05.30–06.01. Pünkösdi Regatta Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
június
2009.06.05–07. Badacsony Match Race Badacsony Verseny
Verseny Badacsony
2009.06.06. Brokernet - Uniqa Biztosítási Kupa Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2009.06.07. Brokernet - Uniqa Bankár Kupa Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2009.06.10–15. Dragon Országos Bajnokság Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2009.06.12–14. I. Orvos - Gyógyszerész Kupa Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2009.06.13–14. Oki Kereked Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2009.06.19. Termékmix Kupa Balatonlelle Verseny
Verseny Balatonlelle
2009.06.20–21. KÖZVIL - E.missio KUPA Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2009.06.26–07.01. Nagyhajós Jolle Országos Bajnokság Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2009.06.27–28. Raiffeisen Private Banking Kupa (OD Trophy III.) Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2009.06.27–28. Lellei szél TOPCAT katamarán kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.06.27–28. Festetics Regatta Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2009.06.28. Jeanneau Nagydíj - Horváth Boldizsár Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
július
2009.07.03–05. 41. Kékszalag Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.07.11–12. LVE OD Kupa (OD Trophy IV.) Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.07.11–12. Rizling Kupa Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2009.07.11–12. EGIS KUPA-Lám Dezső emlékverseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2009.07.17–18. IV. OTP Private Banking Ügyvéd Kupa és Volvo Nagydíj Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.07.22–23. Festetics Regatta Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2009.07.24–29. Nagyhajós Bajnokság - Audi Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.07.25–26. CMS-SCHULLER KUPA Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2009.08.01–02. Westport Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2009.08.01–02. Csillagtúra Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
augusztus
2009.08.02. II. Amatőr Egykezes Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.08.04–09. 11 mOD Világbajnokság Siófok Verseny
Verseny Siófok
2009.08.08–09. Négykezes Verseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2009.08.08. International Kupa, Karsai Lajos emlékverseny és Lady's Open Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.08.17–22. Nagyhajós Bajnokság II. Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.08.20–22. IV. FGF Közmű Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.08.29–30. Tecon Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.08.29. Fenyves Kupa Balatonfenyves Verseny
Verseny Balatonfenyves
2009.08.29. Évadzáró Kormorán Kupa Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2009.08.29–30. Festetics Regatta Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2009.08.29. Négykezes Vegyes Páros Verseny Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
szeptember
2009.09.04. Építők Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.09.05–06. Füred Kupa (OD Trophy V.) Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.09.09–11. Charterek Bajnoksága (őszi forduló) Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.09.12–13. Zánka Open Zánka Verseny
Verseny Zánka
2009.09.12–13. Beszédes József Emlékverseny Siófok Verseny
Verseny Siófok
2009.09.12. IV. Szigligeti AQUA Kupa Szigliget Verseny
Verseny Szigliget
2009.09.12–13. Compass Magazin Kupa Orfű Verseny
Verseny Orfű
2009.09.17–22. Asso Európa Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.09.19. Félsziget Kerülő Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.09.20. Izsák Szabolcs Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2009.09.26–27. Szüreti Regatta Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
október
2009.10.03–04. Unitef Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2009.10.10–16. V. Magyar Tengeri Nagyhajós Bajnokság Biograd Verseny
Verseny Biograd
2009.10.23–24. III. Peugeot Frédi-Béni Ys. Csapatbajnokság Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2009.10.24. Őszi Regatta Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
november
2009.11.07. III. Dér Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)