Siófok  7.2  •  17.4 kn       

Keszthely   •  13 kn       

Balatonfüred  7.2  •  17.4 kn       

Balatonboglár  7.6  •  13 kn       

Orfű   •  4 kn       

Velencei-tó  4.6  •  12 kn       

Tiszafüred  2.9  •  15 kn       

Mályi-tó  1.1  •  7 kn       

2021. január 21., csütörtök
Dátum Helyszín Esemény Kategória
február
2021.02.06. V. Farsangi Regatta Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
március
2021.03.13. V. Tavaszi Regatta Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2021.03.27–28. Alba Regia Kupa Velencei tó Verseny
Verseny Velencei tó
április
2021.04.10–11. Alba Regia Kupa 2. Velencei tó Verseny
Verseny Velencei tó
2021.04.17–18. Raiffeisen Ifjúsági verseny Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.04.24–25. OVE Kupa Orfű Verseny
Verseny Orfű
2021.04.24–25. Tavaszi Kalóz Kupa Velencei tó Verseny
Verseny Velencei tó
2021.04.30–05.02. Kereked Ifjúsági Kupa (OP, Laser, 420 ,Hungarian 9ers GP 1.) Csopak Verseny
Verseny Csopak
május
2021.05.01–02. Kenesei Szezonnyitó ODT I. Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.05.01. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.05.07–09. Atomerőmű Kupa Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2021.05.08. XIV. Rudi Trans 4kezes WEST Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2021.05.08. Alsóörs Kupa Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2021.05.08–09. Azúr Szalag Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.05.08–09. HYC Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.05.08–09. HYC Kupa - Optimist Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.05.08–09. Tókerülő - Orfűi Vizi-sport Évadnyitó Orfű Verseny
Verseny Orfű
2021.05.08. Tolnay Kálmán Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.05.08–09. Velencei-tavi Évadnyitó Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.05.08. XIV. Rudi Trans 4kezes WEST Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2021.05.14. Aereco Kupa Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.05.14–15. Klasszik szóló Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2021.05.15. Balatoni Évadnyitó Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.05.15–16. Balatoni YC Finn Dingi és Kalóz Regatta Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2021.05.15. KJAVSE Évadnyitó Keszthelyi Öbnöl Verseny
Verseny Keszthelyi Öbnöl
2021.05.15–16. Mályi tó Bajnokság Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2021.05.16. Csopaki Évadnyitó Pályaverseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.05.21. Europ Assitance Gépjármű Regatta Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.05.22. 8M Open kétszemélyes Balatonkerülő Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.05.22–24. Dolesch Iván Emlékverseny Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.05.22–23. Kétszemélyes Balatonkerülő Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.05.22–24. Majthényi Emlékverseny Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.05.22–24. Pünkösdi Regatta Balatonföldvár - Keszthely Verseny
Verseny Balatonföldvár - Keszthely
2021.05.23. Siófoki Vitorlás Évadnyitó Siófok Verseny
Verseny Siófok
2021.05.29–30. Honlap.hu Kupa Dr Koleszár Lajos Emlékverseny Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2021.05.29–30. Isuzukaion.hu Katamarán Kupa 2021 Balatonalmádi Katamarán SE Cat-Rec Katamarán Bázis Verseny
Verseny Balatonalmádi Katamarán SE Cat-Rec Katamarán Bázis
2021.05.29–30. MET Klasszikus kupa - Ripka László emlékverseny Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
június
2021.06.04–05. Generali Bankár Kupa Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.06.04–06. MVM Laser Flottabajnokság 2021 Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.06.05–06. Földvári Regatta I. Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.06.05–06. III. Öreg-tó Kupa Tata, Öreg-tó Verseny
Verseny Tata, Öreg-tó
2021.06.05–06. Keszthely - Kenese Szóló verseny Keszthely - Kenese Verseny
Verseny Keszthely - Kenese
2021.06.05. LYC Kupa Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2021.06.05–06. Mihálkovics Kupa Balatonföldvár - BAHART Zrt. Kikötője Verseny
Verseny Balatonföldvár - BAHART Zrt. Kikötője
2021.06.05–06. Mihálkovics Speed Race Balatonföldvár - BAHART Zrt. Kikötője Verseny
Verseny Balatonföldvár - BAHART Zrt. Kikötője
2021.06.05–06. Sirály Kalóz kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.06.05. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.06.12–13. Ügyvéd Kupa Nagyhajós Regatta egyeztetés alatt Verseny
Verseny egyeztetés alatt
2021.06.12. Doktor Regatta Pharma Kupa, Denál Regatta Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.06.12–13. Ezüst szalag Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.06.12–13. Kereked One Design Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.06.12–13. Litkey Balázs Emlékverseny Balatonudvari-Fövenyes Verseny
Verseny Balatonudvari-Fövenyes
2021.06.12–13. Nádas Kupa Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2021.06.12–13. Ügyvéd Kupa Nagyhajós Regatta Egyeztetés alatt Verseny
Verseny Egyeztetés alatt
2021.06.14–16. Spari Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.06.17–20. Dolfin Országos Bajnokság Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2021.06.18–20. Velencei-tavi Vitorlás Hét Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.06.18–20. XIV. Építész Regatta BL Yachtclub Balatonlelle Verseny
Verseny BL Yachtclub Balatonlelle
2021.06.19–20. Kormorán Kupa Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2021.06.19–20. Lázár deák Emlékverseny Orfű Verseny
Verseny Orfű
2021.06.19–20. Megyei Bajnokság Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2021.06.19–20. Regina Regatta és TVSK Dragon Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.06.19. Tramontana-Sennebogen Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.06.20. Hamisszalag- Szilvássy Zoltán Emlékverseny Balatonfüred-Tihany Verseny
Verseny Balatonfüred-Tihany
2021.06.21–22. Laurel Kupa +50 Velencei tó Verseny
Verseny Velencei tó
2021.06.25–27. BYC Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.06.26–27. Csillagtúra Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.06.26–27. Expert-Fps Kalóz, Finn előverseny Hejőkeresztúr Verseny
Verseny Hejőkeresztúr
2021.06.26–27. Kelet-Nyugat Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.06.26–27. Raiffeisen OD Trophy Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.06.30–07.04. Expert-Fps Kalóz Magyar Bajnokság Hejőkeresztúr Verseny
Verseny Hejőkeresztúr
július
2021.07.02–04. Johan Anker Kupa - Dragon flottabajnokság Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.07.03–04. Alsóörsi Nádas Kupa Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2021.07.03–04. Földvári Regatta II. Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.07.03. Horváth Boldizsár emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.07.03–04. Kereked Klasszikus Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.07.03. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.07.03–04. VIII. VAGABUND Kupa - O'pen Skiff / RS Feva Utánpótlás Ranglistaverseny - I. Pelso Sailing Vitorlás Kupa Fonyód VAGABUND Vitorlás Sportegyesület Verseny
Verseny Fonyód VAGABUND Vitorlás Sportegyesület
2021.07.07–09. THE Olympic Week 1. - 470, 420 és Laser Ranglista verseny Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2021.07.09–11. 29'er Grand Prix verseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.07.10–11. EGIS KUPA Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.07.10–11. NACRA-Forvard WIP Katamarán Kupa 2021 Balatonalmádi Katamarán SE Cat-Rec Katamarán Bázis Verseny
Verseny Balatonalmádi Katamarán SE Cat-Rec Katamarán Bázis
2021.07.10–11. Telepi Pöffös Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2021.07.11–15. Finn Silver Cup - Junior Világbajnokság Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2021.07.13–15. Csoki Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.07.15–18. RS 500, RS Aero TIhany Cup 2021 Tihany RS Sailing Center Verseny
Verseny Tihany RS Sailing Center
2021.07.15–18. RS Feva Eurocup 2021 Tihany RS Sailing Center Verseny
Verseny Tihany RS Sailing Center
2021.07.15–18. RS Feva Országos Bajnokság 2021 Tihany RS Sailing Center Verseny
Verseny Tihany RS Sailing Center
2021.07.16–18. THE Olympic Week 2. - Finn és Kalóz Ranglista verseny Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2021.07.17. Fehér Szalag Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.07.18–20. L30 Európa-bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.07.22–24. 53. Kékszalag Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.07.24. 14. Kékpántlika Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.07.29–08.01. Asso Országos Bajnokság és Európa Kupa Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2021.07.30–08.01. 4 Ladies Cup Hungary Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.07.31–08.01. Csopaki Nádas Kupa (Kereked-Procelero) Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.07.31–08.02. Fertő Bajnokság Fertő tó Verseny
Verseny Fertő tó
2021.07.31–08.01. Lájer Admirális katamarán verseny 2021 Balatonalmádi Katamarán SE Cat-Rec Katamarán Bázis Verseny
Verseny Balatonalmádi Katamarán SE Cat-Rec Katamarán Bázis
2021.07.31. Rizling Kupa Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
augusztus
2021.08.05–08. MVSZ Nagyhajós Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.08.07–09. Balatoni YC Laser és 420 Ranglistaverseny Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2021.08.07. I. Média Kupa BL Yachtclub Balatonlelle Verseny
Verseny BL Yachtclub Balatonlelle
2021.08.07. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.08.12–15. Melges 24-11m One Designe Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.08.14–15. Földvári Regatta III. Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.08.14–15. Füred Kupa OD verseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.08.14–15. NAU370RUN Trophy OB Training Siófok Verseny
Verseny Siófok
2021.08.14–15. Svert Kupa ifjúsági túraverseny Zamárdi Verseny
Verseny Zamárdi
2021.08.14–15. Svert Kupa Zamárdi Dell túraverseny Zamárdi Verseny
Verseny Zamárdi
2021.08.14. Timu Emlékverseny Tihany Verseny
Verseny Tihany
2021.08.17–18. II. Élményfalu Országos Nádas Kupa Tisza-tavi Forduló Tisza-tó, Sarudi- medence, Sarud Verseny
Verseny Tisza-tó, Sarudi- medence, Sarud
2021.08.18–21. ALMÁDI KUPA 30-as cirkálók Balatonalmádi Verseny
Verseny Balatonalmádi
2021.08.20–22. Artesz Kupa felnőtt Kalóz és Junior Flottabajnokság Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2021.08.20–22. FD, Star, F18 Flottabajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.08.20–21. Szent István Kupa Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.08.21–22. Agrolog Kupa Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.08.21. Alkotmány Kupa Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.08.21–22. Justitia Kupa Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2021.08.21. Lelle Kupa Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2021.08.21–24. O'pen Skiff Országos Bajnokság Balatonmáriafürdő Verseny
Verseny Balatonmáriafürdő
2021.08.21. Tabu Kupa - Bujtor István Emlékverseny Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2021.08.22–25. 25ös Jolle Országos Bajnokság Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2021.08.23–26. Nautic 330 Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.08.25–29. Optimist Országos Bajnokság Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2021.08.26–29. 50-es cirkáló Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.08.26–29. J24-8M OD-Sudár Regatta Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.08.26–29. Összevont Cirkáló Országos Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.08.28–29. Compass Vitorlás Napok - Vásárhelyi Pál Emlékverseny Orfű Verseny
Verseny Orfű
szeptember
2021.09.01–05. NAU 370 RUN Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.09.02–06. Balatoni YC 30-as cirkáló és Európa 30-as Országos Bajnokság, 22-es cirkáló verseny Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2021.09.02–05. Cruiser Magyar Bajnokság Egyeztetés alatt Verseny
Verseny Egyeztetés alatt
2021.09.02–05. Finn Dinghy Magyar Bajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.09.02–05. VIII. VIAPAN Bavaria 32 Országos Bajnokság Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2021.09.04. Beszédes József Emlékverseny Siófok-Balatonfüred Verseny
Verseny Siófok-Balatonfüred
2021.09.04–05. I. Élményfalu Tisza-tavi Kalóz Regatta Tisza-tó, Sarudi- medence, Sarud Verseny
Verseny Tisza-tó, Sarudi- medence, Sarud
2021.09.04–05. Junior Balaton Kupa - Ábrahámhegy Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2021.09.04. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.09.04. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.09.04. TIHANY KŐR tihanyi félsziget Verseny
Verseny tihanyi félsziget
2021.09.08–11. Finn Masters Europa Bajnokság Tihanyi Hajós Egylet Verseny
Verseny Tihanyi Hajós Egylet
2021.09.09–12. Elliott 770 Magyar Bajnokság Egyeztetés alatt Verseny
Verseny Egyeztetés alatt
2021.09.10. Ingatlan Regatta Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.09.11–12. Nádas Kupa-Vadliba Kupa Agárd Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.09.11–12. Szüreti Regatta Balatonföldvár-Badacsony Verseny
Verseny Balatonföldvár-Badacsony
2021.09.16–19. 70-es cirkáló Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.09.16–19. O'pen Skiff Európa-bajnokság Balatonmáriafürdő Verseny
Verseny Balatonmáriafürdő
2021.09.17–18. 49.VVT Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2021.09.17–18. 49.VVT Nagyhajós verseny Balatonfüred Koloska kikötő Verseny
Verseny Balatonfüred Koloska kikötő
2021.09.17. Építők Vitorlás Kupája Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.09.18. Félszigetkerülő Széchenyi István Emlékverseny Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.09.18. Gentlemen's Race Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.09.18. KJAVSE Évadzáró Keszthelyi Öböl Verseny
Verseny Keszthelyi Öböl
2021.09.18–19. Optimist Csapatbajnokság Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.09.23–26. 470 Országos Bajnokság Tihany Verseny
Verseny Tihany
2021.09.23–26. Dragon és Folkboat Országos Bajnokság Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.09.24–26. Laser Európa Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.09.24–28. Laser-420 Országos Bajnokság Balatonfüred-Tihany Verseny
Verseny Balatonfüred-Tihany
2021.09.25–26. Bríz Kupa Alsóörs Marina Verseny
Verseny Alsóörs Marina
2021.09.25–26. Egyszemélyes Balatonkerülő Verseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2021.09.25–26. Fonyód Kupa Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2021.09.25–26. J24 / Melges 24 Flottabajnokság Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.09.25–26. Király Ferenc Emlékverseny Balatonfűzfő Verseny
Verseny Balatonfűzfő
2021.09.25–26. Mályi tavi Évadzáró Mályi tó Verseny
Verseny Mályi tó
2021.09.30–10.03. 29er Magyar Bajnokság - Európa Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
október
2021.10.01–03. Melges24 Európa Kupa Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2021.10.02–03. Orfűi Évadzáró Orfű Verseny
Verseny Orfű
2021.10.02–03. Pákozdi Csata Emlékverseny Agárd Verseny
Verseny Agárd
2021.10.02. Szombati sorozat Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
2021.10.02–03. Unitef kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2021.10.08–10. Balatoni YC Optimist Ranglistaverseny Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2021.10.09–10. Építők Kupa Velencei tó Verseny
Verseny Velencei tó
2021.10.09. XV. Rudi Trans 4kezes EAST Balatonlelle BL Yachtclub Verseny
Verseny Balatonlelle BL Yachtclub
2021.10.16–17. Nád Kupa Velencei tó Verseny
Verseny Velencei tó
2021.10.16. Őszi Regatta Balatonkenese, Kenese Marina-Port Verseny
Verseny Balatonkenese, Kenese Marina-Port
2021.10.16. Siófoki Vitorlás Évadzáró Siófok Verseny
Verseny Siófok
2021.10.23. Baranya Bajnokság MM Orfű Verseny
Verseny Orfű
2021.10.23. Last Minute Regatta Keszthely Verseny
Verseny Keszthely
november
2021.11.06. Dér Kupa Balatonkenese - BFYC Verseny
Verseny Balatonkenese - BFYC
december
2021.12.04. VI. Mikulás Regatta BL Yachtclub Balatonlelle Verseny
Verseny BL Yachtclub Balatonlelle
2021.12.31. IX. Szilveszteri Regatta BL Yachtclub Balatonlelle Verseny
Verseny BL Yachtclub Balatonlelle