Siófok  16.6  •  4 kn       

Keszthely  14.1  •  4 kn       

Balatonfüred  16.2  •  2.6 kn       

Balatonboglár  15.8  •  3 kn       

Orfű  14  •  5 kn       

Velencei-tó  15.6  •  6.9 kn       

Tiszafüred  13.1  •  6.5 kn       

Mályi-tó  9.6  •  5.2 kn       

2021. szeptember 29., szerda
Dátum Helyszín Esemény Kategória
január
2010.02.01. Orfű archív Verseny
Verseny
március
2010.03.04–07. XIX. Nemzetközi Hajókiállítás Budapest Kiállítás
Kiállítás Budapest
2010.03.06–07. Micro Magic edzés Orfű RC Verseny
RC Verseny Orfű
2010.03.06. MM Szezonnyitó Kupa Velence RC Verseny
RC Verseny Velence
2010.03.13–14. E/IOM Találkozó - LVE Kupa Balatonlelle RC Verseny
RC Verseny Balatonlelle
2010.03.20. MM Velencei-tó Kupa Agárd RC Verseny
RC Verseny Agárd
április
2010.04.03. MM Batta Kupa Százhalombatta RC Verseny
RC Verseny Százhalombatta
2010.04.09–11. Bajnokok Bajnoksága Balatonkenese (KMP) Verseny
Verseny Balatonkenese (KMP)
2010.04.10–17. II. AC Tavaszi Regatta Biograd Verseny
Verseny Biograd
2010.04.17–21. I. Medicup Biograd Verseny
Verseny Biograd
2010.04.24–25. Kenesei Évadnyitó és Tavaszi Regatta ODT I. Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2010.04.24–28. I. Ügyvéd Európa Kupa Biograd Verseny
Verseny Biograd
2010.05.01. III. Harmat Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.05.01. MM Révfülöp Kupa Révfülöp RC Verseny
RC Verseny Révfülöp
május
2010.05.08–09. Balaton Regatta Badacsony Verseny
Verseny Badacsony
2010.05.08–09. LVE OD Kupa ODT II. Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.05.14–15. Balaton Boat Balatonlelle Kiállítás
Kiállítás Balatonlelle
2010.05.14–16. F5 Évadnyitó Agárd RC Verseny
RC Verseny Agárd
2010.05.15. Balatoni Évadnyitó Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.05.22–24. Pünkösdi Regatta BK I. Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2010.05.22–24. Tóth István Emlékverseny Agárd RC Verseny
RC Verseny Agárd
2010.05.29. Brokernet-Uniqa Biztosítási Kupa Balatonkenese (KMP) Verseny
Verseny Balatonkenese (KMP)
2010.05.29–30. Mihálkovics Emlékverseny BK II. Tihany Verseny
Verseny Tihany
2010.05.30. Brokernet-Uniqa Bankár Kupa Balatonkenese (KMP) Verseny
Verseny Balatonkenese (KMP)
2010.06.01–05. Dragon OB Balatonkenese (KMP) Verseny
Verseny Balatonkenese (KMP)
június
2010.06.05–06. Balaton Regatta Balatonaliga Verseny
Verseny Balatonaliga
2010.06.05–06. III. Graphisoft Építész Regatta Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.06.05–12. Dragon EB Balatonkenese (KMP) Verseny
Verseny Balatonkenese (KMP)
2010.06.05–06. OKI Kereked Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2010.06.05–06. MM Országos Bajnokság Agárd RC Verseny
RC Verseny Agárd
2010.06.11–13. Badacsony Match Race Badacsony Verseny
Verseny Badacsony
2010.06.12–13. V. OTP Private Banking Ügyvéd Kupa és Volvo Nagydíj Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.06.12–13. Kereked OD Kupa ODT III. Csopak Verseny
Verseny Csopak
2010.06.18–20. SÜH Kupa Sopron RC Verseny
RC Verseny Sopron
2010.06.19–20. V. Közvil -Fonyód Kupa Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2010.06.19. Lellei Szél Top Cat Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.06.19–20. Termékmix Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.06.19. Izsák Szabolcs Emlékverseny BK III. Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.06.24–28. Soling OB Balatonalmádi Verseny
Verseny Balatonalmádi
2010.06.25–30. Nagyhajós Jolle OB Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2010.06.26. Fonyódi Kormoránok Évadnyitó Kupája 2010 Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2010.06.26. Lízing Kupa Balatonkenese (KMP) Verseny
Verseny Balatonkenese (KMP)
2010.06.26–27. Raiffeisen OD Kupa ODT IV Balatonföldvár (SVE) Verseny
Verseny Balatonföldvár (SVE)
2010.06.27. Horváth Boldizsár Emlékverseny Balatonfüred (BYC) Verseny
Verseny Balatonfüred (BYC)
július
2010.07.02–04. 42. Kékszalag Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.07.10–11. Balaton Regatta Szigliget Verseny
Verseny Szigliget
2010.07.10–11. X. Rizling Kupa Ábrahámhegy Verseny
Verseny Ábrahámhegy
2010.07.10–11. EGIS Kupa Csopak Verseny
Verseny Csopak
2010.07.10. MM BYC Kupa Balatonfüred RC Verseny
RC Verseny Balatonfüred
2010.07.17. Mackó Classic Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.07.17–18. II. Surgicare Orvos - Gyógyszerész Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.07.17–18. Csillag Túra Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.07.17–18. Szabó Imre Emlékverseny - Pempő Kupa Siófok Verseny
Verseny Siófok
2010.07.22–25. 11m OD OB Balatonalmádi Verseny
Verseny Balatonalmádi
2010.07.24. Balaton 31-es Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.07.24. Lady's Open Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.07.24. XV. International Kupa - Karsai Lajos Emlékverseny Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.07.24–29. Nautic OB Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2010.07.24–25. Spari NH Kupa Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2010.07.29–08.03. Nagyhajós Bajnokság I Balatonfüred, Csopak Verseny
Verseny Balatonfüred, Csopak
2010.07.30. VII. cms-Schuller Kupa Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
augusztus
2010.08.07–08. Balaton Regatta Balatonlelle - Balatonboglár Verseny
Verseny Balatonlelle - Balatonboglár
2010.08.10–15. Nagyhajós Bajnokság II Balatonfüred, Balatonföldvár, Csopak Verseny
Verseny Balatonfüred, Balatonföldvár, Csopak
2010.08.14–15. Termoplusz Kupa 2010. Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2010.08.14–15. Móvár Kupa és F5-M OB Móvár RC Verseny
RC Verseny Móvár
2010.08.15. Négykezes Vegyes-páros Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.08.15. Amatőr Egykezes Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.08.17–18. S.O.S. Gyermekfalu Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.08.20. MM THE Kupa Tihany RC Verseny
RC Verseny Tihany
2010.08.21–22. Balaton Regatta Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2010.08.21. Négykezes Csopak Verseny
Verseny Csopak
2010.08.21. Alkotmány - TIG-RES - TABU Oldtimer Kupa Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2010.08.21–22. F5-E Országos Bajnokság Velence RC Verseny
RC Verseny Velence
2010.08.24–29. Binnen Jolle EB Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.08.25–29. 70-es cirkáló OB Tihany Verseny
Verseny Tihany
2010.08.28. II. Bavaria Nagydíj Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.08.28–29. V. Közmű Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.08.28–29. Tecon Nagydíj BK V Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
szeptember
2010.09.03–05. Compass Vitorlás Napok Orfű Verseny
Verseny Orfű
2010.09.03–05. Pécsi-tó Kupa F5-E és F5-10 Orfű RC Verseny
RC Verseny Orfű
2010.09.04–05. Beszédes József Emlékverseny BK VI Siófok Verseny
Verseny Siófok
2010.09.08–13. Elliott 770 OB Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2010.09.09–14. Dolfin OB Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.09.10. Építők Vitorlás Kupája Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.09.11. Szigligeti Aqua Kupa Szigliget Verseny
Verseny Szigliget
2010.09.11–12. Füred OD Kupa ODT V Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.09.16–11. Csillaghajó OB Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2010.09.18. Fonyódi Kormoránok Évadzáró Kupája 2010 Fonyód Verseny
Verseny Fonyód
2010.09.18–19. Mérnök Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.09.18. Félsziget-kerülő BK VII Balatonfüred Verseny
Verseny Balatonfüred
2010.09.19. Sagem Infocomm Kupa Balatonkenese (KMP) Verseny
Verseny Balatonkenese (KMP)
2010.09.25–26. Szüreti Regatta Alsóörs Verseny
Verseny Alsóörs
2010.09.25–10.02. VIII. Ness Kupa Biograd Verseny
Verseny Biograd
október
2010.10.02–03. Unitef Kupa 2010. Balatonföldvár Verseny
Verseny Balatonföldvár
2010.10.02–03. MM Európa Bajnokság Balatonkenese RC Verseny
RC Verseny Balatonkenese
2010.10.09. Yardstick Csapatbajnokság Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
2010.10.09–15. VI. Magyar Tengeri Nagyhajós Bajnokság Adria Verseny
Verseny Adria
2010.10.09–10. Yardstick verseny Csopak Verseny
Verseny Csopak
2010.10.23. MM Orfű Kupa Orfű RC Verseny
RC Verseny Orfű
2010.10.24. Őszi Regatta Balatonkenese Verseny
Verseny Balatonkenese
2010.10.30. Köd Kupa Balatonalmádi Verseny
Verseny Balatonalmádi
november
2010.11.06. IV. Dér Kupa Balatonlelle (BLYC) Verseny
Verseny Balatonlelle (BLYC)
december
2010.12.04. MM Mikulás Kupa Balatonlelle RC Verseny
RC Verseny Balatonlelle