Siófok  9.4  •  3 kn       

Keszthely  9.8  •  2.6 kn       

Balatonfüred  9.1  •  3.5 kn       

Balatonboglár  9.4  •  3.3 kn       

Orfű  9.3  •  3.5 kn       

Velencei-tó  8.8  •  4.2 kn       

Tiszafüred  7.8  •  2 kn       

Mályi-tó  7.2  •  1.2 kn       

2025. április 19., szombat

Viharos Baranya Bajnokság!

Ez a cikk több mint egy éve frissült legutóbb. Elképzelhető, hogy a benne szereplő információk mára elavultak, vagy az esetleg megadott hivatkozások már nem működnek, vagy már más tartalomra mutatnak mint a megjelenés időpontjában.

25-30 csomós északi szélben, folyamatosan szakadó esőben mindössze 10-en maradtak Orfűn, hogy a hétfői MM versenyen, téli körülmények között, mindössze 6 fokban részt vegyenek a Baranya Bajnokságon.

Átázás, beázás, szervóiba, beázott távirányító, összeakadások és vitorlaszakadások jellemezték az idei nyílt megyebajnokságot. A mezőny szépen lassan fogyatkozott és az utolsó három futamra már csak hatan maradtak. Nyolc érvényes futamból ötöt ifj. Csóka László, kettőt Székely Antal és egyet Országh Tibor nyert. A végső sorrendet is ez határozta meg, a dobogóra is Csóka, Székely és Országh állhattak fel.

Eredmények: http://www.modellvitorlazas.hu/eredmenyek/

Számít az utasok véleménye, ha a Balatoni Hajózásról van szó! Előző

Számít az utasok véleménye, ha a Balatoni Hajózásról van szó!

Őszi Regatta Balatonkenese Következő

Őszi Regatta Balatonkenese