Mályi-tó  11.8  •  10.8 kn

2024. május 08., szerda

Medencés Micro Magic Regatta Agárdon

Ez a cikk több mint egy éve frissült legutóbb. Elképzelhető, hogy a benne szereplő információk mára elavultak, vagy az esetleg megadott hivatkozások már nem működnek, vagy már más tartalomra mutatnak mint a megjelenés időpontjában.

A százhalombattai strand medencéjének felújítása miatt a helyi klub kénytelen volt Agárdon rendezni az egyébként kuriózumnak számító medencés modellvitorlás versenyét.

Medence híján, természetes közegben versenyeztek az MM osztályú hajók. Az agárdi verseny is része a BL Apartments & Yachtclub nevével jelölt versenysorozatnak. A regattán 17 versenyző állt rajthoz és 10 futamot sikerült lebonyolítani az esős novemberi vasárnapon. A versenyt az OB győztes Forrai Csaba nyerte Horváth Zsolt és Molnár Imre előtt.
A 10 versenyes versenysorozat következő állomása, a Jégzáró Regatta november 14-én lesz Balatonlellén a BLYC-ben.