404, avagy a keresett tartalom nem található

404

Nemzetközi

Érdi Mári futamot nyert a Világkupán!

A futamgyőzelemről részleteket még nem tudunk, de a verseny honlapja szerint az utolsó, tizedik futamot Érdi Mári nyerte a versenyben vezető Marit Bouwmeester előtt. Tovább

Bedurvult az idő a Világkupán

Tegnap megérkezett az erős szél Palma de Mallorcára, a 45. Trofeo S.A.R. Pricesa Sofía versenyre. 20-25 csomós szél fújt, amelyben két-három futamot rendeztek az osztályoknak (a 470-es kivételével). Tovább

Flavio Favini életveszélyben

A Melges 24 osztály kiemelkedő alakja balesetet szenvedett szerdán. Tovább

Berecz és Érdi is az Arany csoportban!

Tegnap három futamot vitorláztak a finnesek, és egy volt a Laser Radial osztályban. Berecz Zsombor és Érdi Mária is az Arany csoportban, a legjobbak között folytathatja a versenyt. Tovább

Berecz és Érdi is jól kezdett a Világkupán

Megkezdődött a 45. Trofeo S.A:R. Princesa Sofia verseny a 2013-14-es Világkupa szezon utolsó előtti versenye. Tovább

Izgalmas Dragon EB végén dán győzelem – Kis-Szölgyémiék a 29. helyen

Magyar szempontból nem a legszerencsésebben, de mindenképpen nagyon izgalmasan alakult a San Remo-i Dragon Európa-bajnokság hajrája. Tovább

Három futam után a magyar hajó a 27. helyen áll az EB-n

Egy nap szünet után a második és harmadik futammal folytatódott csütörtökön a Dragon Európa-bajnokság az olaszországi San Remóban. Tovább

Két magyar hajó is versenyez a San Remó-i Dragon Európa-bajnokságon

23 országból több mint nyolcvan egység versenyez az idei évad első fontos nemzetközi megmérettetésén, s a komoly mezőny mutatja, hogy az 1929-ben tervezett, klasszikusan elegáns háromszemélyes vitorlás továbbra is hallatlanul népszerű. Tovább

Ismeretlen szörnyet találtak az Északi-sarkon?

Az orosz sajtóban a napokban szenzációs híreket közöltek. Ezek arról szóltak, hogy az Orosz Tudományos Akadémia távol-keleti részlegének kutatói egy gigantikus ismeretlen lényre bukkantak. Tovább

Futam nélküli utolsó nap a Melges 24 Világbajnokságon

Az idei világbajnokságon a legfontosabb kérdések már tegnap eldőltek, hiszen Favini és Cameron személyében két világbajnokot is avattak, mögöttük azonban még semmi sem volt lefutva, így izgalmas csaták elébe néztünk a mai zárónapon. Tovább

Favini 13 év után újra világbajnok

Egy nappal a 2014. évi Melges 24 Világbajnokság vége előtt eldőlt, hogy 13 év után ismét Flavio Favini a világ legjobbja osztályában, amatőrök között pedig Cameron Miles győzött. Tovább

Robbantottak a banditák a Melges 24 világbajnokságon

A geelongi Melges 24 Világbajnokság harmadik napjára összekapták magukat a házigazda csapatok is, az élen pedig ismét változott a sorrend. Tovább

Melges vezeti a Melges 24 Világbajnokságot

A mai nap után félidejéhez érkezett a tizenkét futamosra tervezett Melges 24 Világbajnokság, és ahogy arra számítani lehetett volt némi átrendeződés az élmezőnyben. Tovább

Észak-amerikai uralom a Melges24 VB első napján

Az ausztráliai Geelongban megrendezett Melges24 világbajnokság első versenynapján három futamot rendeztek meg, amelyek után jelenleg a kanadai Chris Larson (Cavallino/McLube) áll az összesített eredménylista élén. Tovább

Hawaii vagy San Diego adhat otthont a 35. Amerika Kupának

Bár sokan szeretnék a 35. Amerika Kupa helyszínéül is San Franciscót látni, elképzelhető hogy 2017-ben már nem a Golden Gate híd és az Alcatraz nyújtja a díszletet az izgalmakhoz. Tovább

Új rekord: 682 mérföld 24 óra alatt!

Armel Le Cléac'h két nap alatt kétszer is új rekordot állított fel 24 órás szólóviorlázásban. Tovább

Január 27-én rajtol a Melges24 világbajnokság

Sokáig nem regnálhat aktuális Melges24 világbajnokként az amerikai Brian Porter, miután négy hónappal a 2013-as VB-t követően az ausztráliai Geelongban már idén január végén sor kerül az osztály idei világbajnokságára. Tovább

Elkelt Murdoch vitorlása

Rupert Murdoch-ra rájár a rúd - legalábbis elsőre nagyon úgy tűnik. Tovább

Megtalálták Bernard Stamm elsüllyedt hajóját

A svájci vitorlázó még december 24-én járt szerencsétlenül 170 mérföldre a Scilly-szigetektől, amikor egy heves szélviharban kettétört a Cheminées Poujoulat nevű 60 lábas hajója. Tovább

69. Rolex Sydney Hobart összefoglaló

Az idei versenyt röviden összefoglalva annyit is mondhatnánk, hogy győzött és rekorder lett a Wild Oats XI. De az idei Sydney Hobart ennél több volt, sokkal több... Tovább