• Kövess minket!

Archívum

2017. évi archívum

Dátum Típus Helyszín Esemény
január
Verseny Balatonfüred Fehérszalag
RC Verseny Orfű Téli Kupa 2017/1
RC Verseny Rogoznica Open Croatian Champiniship
február
RC Verseny Orfű Téli Kupa 2017/2
Kiállítás Budapest Budapest Boat Show
március
RC Verseny Abbázia Horvátország IOM OPATIJA CUP 2017.
RC Verseny Orfű Téli Kupa 2017/3
RC Verseny Fiume 23. Rijeka RC Regatta
április
Verseny Agárd Alba Régia Kupa
RC Verseny Ausztria Pichlingersee 22. Internationale Pichlingersee Regatta
Verseny Agárd Silwell Kupa
RC Verseny Velence Modellvitorlás Évadnyitó 2017
Verseny Agárd VVSI Kupa
Verseny Balatonföldvár F.W. Raiffeisen Ifjúsági verseny
Verseny Balatonfüred HYC Kupa
Verseny Csopak Kereked Ifjúsági Ranglista Verseny
Verseny Keszthely KJAVSE Évadnyitó
május
Verseny Balatonfüred Burgman - Atom Kupa
RC Verseny Orfű Tókerülő 2017
Verseny Keszthely Szombati Sorozat I.
Verseny Balatonfüred Tolnay Kálmán Emlékverseny
Verseny Agárd Velencei Tavi Évadnyitó
Verseny Balatomkenese Kenesei Szezonnyitó OD Trophy
Verseny Agárd Majtényi Zsombor Emlékverseny
Verseny Balatonfüred Balatoni Nagyhajós Évadnyitó
Verseny Balatonlelle VI. Rudi Trans Négykezes
Verseny Balatonföldvár 18 lábas Skiff Európa GP
Verseny Hámori tó Hungest Hotel Palota Deboti Vitorlás Napok
Verseny Mályi tó Dr. Molnár Adorján Emlékverseny
Verseny Fertő tó Fertő Tavi Évadnyitó - Battelheim Kupa
Verseny Tihany 50. Mihálkovics Emlékverseny
Verseny Balatonfüred D-One Gold Cup
Verseny Balatonfüred Németh István Emlékverseny - Dragon Országos Bajnokság
Verseny Balatonföldvár MET Kupa Nagyhajós verseny
Verseny Fonyód Fonyódi Májusi Regatta
Verseny Balatonlelle Építész Regatta
Verseny Badacsony Bahart Regatta Badacsony
Verseny Gyenesdiás Idénynyitó Nagyhajós Verseny
Verseny Alsóörs Eurowind Kupa
június
RC Verseny Velence Tóth István Emlékverseny
Verseny Balatonföldvár Pünkösdi Regatta
Verseny Keszthely Szombati Sorozat II.
Verseny Balatonföldvár Dolesh Iván Emlékverseny
Verseny Balatonfűzfő Laguna Yacht Club Kupa I.
Verseny Mályi tó Honlap.hu Kupa
Verseny Siófok Siófoki Vitorlás Évadnyitó
Verseny Tihany Finn Masters Európa Kupa
Verseny Csopak Kereked OD Trophy
Verseny Siófok Nemzeti Regatta
Verseny Balatonföldvár Csoki Kupa
Verseny Fertő tó Eszterházy Regatta
Verseny Balatonfüred Laser Flottabajnokság
Verseny Balatonfűzfő Laguna Yacht Club Kupa II.
Verseny Balatonfüred Soltész Paks Kupa
Verseny Agárd Sirály Kupa
Verseny Alsóörs Regina Regatta
Verseny Alsóörs / Balatonföldvár BAHART Regatta
Verseny Balatonfüred Tramontana Sennenbogen Kupa
Verseny Alsóörs Nacra Kupa
Verseny Siófok Hamisszalag
Verseny Agárd Velencei Tavi Vitorláshét
Verseny Csopak Kenese - Keszthely szólóverseny
Verseny Tihany Ripka László Emlékverseny
Verseny Balatonfüred XII. OTP Privat Banking Ügyvéd Kupa és Volvo Nagydíj
Verseny Balatonföldvár F.W. Raiffeisen OD Trophy
Verseny Arárd Laurel Kupa
július
Verseny Mályi tó Megye Bajnokság
Verseny Keszthely Szombati Sorozat III.
Verseny Balatonfüred Horváth Boldizsár Emlékverseny
Verseny Balatonfüred Kékpántlika
Verseny Balatonfüred Kékszalag
RC Verseny Balatonfüred III. Kékszalag Modellvitorlás Regatta
Verseny Fertő tó Dechatlon Kupa
Verseny Balatonfüred Kelet Nyugat Rekordverseny
Verseny Tihany THE Olimpic Regatta
Verseny Balatonfüred IV. Balaton Típusú hajók versenye
Verseny Balatonlelle BAHART Regatta Balatonlelle
Verseny Alsóörs Lájer Admirális Emlékverseny
Verseny Fertő tó Széchenyi Regatta
Verseny Csopak EGIS Kupa
Verseny Agárd Fejér Megye Bajnokság
Verseny Fertő tó Kalóz Magyar Bajnokság
Verseny Balatonföldvár Asso99 Magyar Bajnokság
RC Verseny Ölbő Kőris Kupa
Verseny Ábrahámhegy Rizling Kupa
Verseny Balatonfüred Optimist Csapatbajnokság
Verseny Csopak Kereked Klasszikus Kupa
Verseny Alsóörs High Tech Regatta
augusztus
Verseny Balatonföldvár Spartacus Ifjúsági Regatta
Verseny Csopak Kereked Újonc Kupa
Verseny Fertő tó Fertő-bajnokság - Schranz Mátyás Emlékverseny
Verseny Balatonfüred - Siófok Beszédes József Emlékverseny
Verseny Balatonfüred 37. Csillagtúra
Verseny Keszthely Szombati Sorozat IV.
Verseny Alsóörs Laser Pico és RS Feva Flottabajnokság
RC Verseny Mosonmagyaróvár Bager-tó Kupa
Verseny Hejőkeresztúr, Hejőkeresztúri-tó Expert Holidays - FPS Regatta
Verseny Tihany Timu Emlékverseny
Verseny Szigliget Bahart Regatta IV.
Verseny Balatonfüred Füred Kupa OD verseny
Verseny Balatonfüred Tecon Kupa
Verseny Csopak Novofer Kupa - Négykezes Verseny
Verseny Balatonföldvár Spartacus Regatta
Verseny Siófok 50-es cirkáló Flottabajnokság
Verseny Balatonfüred MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság I
Verseny Balatonfüred Finn Silver Cup
Verseny Fonyód Sorompó Regatta Fonyód
Verseny Balatonfüred ARTESZ Kupa
Verseny Tihany Tihany-kör
Verseny Balatonfüred 22-es binneyolle EB
Verseny Mályi-tó Justitia Kupa
Verseny Keszthely Agrolog Kupa
Verseny Agárd Szent István Kupa
Verseny Balatonkenese Alkotmány Kupa-Tabu Kupa
Verseny Tihany Be Light! Optimist Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred J24-Melges24 Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred Összevont Cirkáló Flottabajnokság
RC Verseny Orfű Compass Vitorlás Napok - RC IOM/E
Verseny Orfű Compass Vitorlás Napok
RC Verseny Orfű Compass Vitorlás Napok - RC M
Verseny Tihany Laser Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság II
szeptember
Verseny Balatonfüred Építők Vitorlás Kupája
Verseny Balatonföldvár Finn Gold Cup
Verseny Keszthely Szombati Sorozat V.
Verseny Balatonfűzfő Király Ferenc Emlékverseny
Verseny Balatonfüred Raceboard Európa-bajnokság
Verseny Balatonfüred Dolfin Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüredi Yacht Club LASER EC - BYC Kupa
Verseny Gyenesdiás Gyeneskupa Nagyhajós verseny
Verseny Balatonboglár Bahart Regatta V.
Verseny Keszthely Gentleman's Race
Verseny Balatonföldvár Csillaghajó, Repülő Hollandi Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred Félsziget kerülő Széchenyi István Emlékverseny
RC Verseny Ölbő F5-E Orszábos Bajnokság
Verseny Siófok Siófoki Vitorlás Évadzáró
Verseny Balatonföldvár 29-er Magyar Bajnokság
Verseny Balatonlelle IV. Bavaria 32 Országos Bajnokság
Verseny Balatonfüred 46. Villamosenergia-ipari Vitorlás Találkozó
Verseny Agárd Finn Magyar Bajnokság
Verseny Mályi-tó Justitia Évadzáró
Verseny Alsóörs - Badacsony Szüreti Regatta
Verseny Keszthely KJAVSE Évadzáró
Verseny Balatonfüred J24 Európa Bajnokság
Verseny Balatonföldvár Unitef Kupa
Verseny Agárd Pákozdi Csata Emlékverseny
október
Verseny Balatonfűzfő Specialized Kupa
Verseny Balatonfüred MOL TBS Nagydíj
Verseny Siófok Pempő Kupa
Verseny Agárd Építők Kupa
Verseny Keszthely Szombati Sorozat VI.
Verseny Fertő tó Fertő tavi Évadzáró
Verseny Balatonlelle VII. Rudi Trans 4kezes EAST
Verseny Balatonkenese Őszi Regatta
Verseny Keszthely Last Minute
Verseny Orfű III. Hungarian IOM Open
Verseny Agárd Egyszemélyes Osztályok Évadzáró Versenye
RC Verseny Orfű Hungarian IOM Open
RC Verseny Orfű Baranya Kupa Nyílt MM Baranya Megye Bajnokság
november
Verseny Balatonkenese XI. El-Yacht Dér Kupa

Archívum